NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
kvalitní a moderní vestavěné skříně na zakázku atypické vestavěné skříně výroba vestavěné skříně na míru
Kvalitní vestavěné skříně s garancí

Vestavěné skříně na míru - ukázky vyrobených vestavěných skříníInspirujte se ukázkami vestavěných skříní

málo uložného prostoru

Potýkáte se stále s nedostatkem místa pro uložení různých předmětů ve Vaší domácnosti. Tento problém můžete snadno vyřešit pořízením vestavěné skříně na míru.

Pokud už nechcete řešit otázku "kam s tím", kam uložit oblečení, ložní prádlo nebo cokoliv dalšího, možná je pro vás tím pravým řešením vestavná skříň. Velkou výhodou vestavěné skříně je, že ji můžete použít ve kterékoliv část bytu nebo rodinného domu. Vestavěnou skříň můžete výhodně použít v ložnici, obývacím pokoji, chodbě, předsíni, hale, kuchyni. ale i v kancelářských prostorech, provozovnách a ostatních prostorech pro podnikání.
My Vám vestavěnou skříň na míru vytvoříme přímo tak, aby jste ušetřili co nejvíce prostoru a současně využili její kapacity na maximum.

Čím se vestavěná skříň liší od klasické skříně?

Rozdíl mezi klasickou skříní a vestavěnou skříní je velmi zásadní. Zatím co, klasická skříň má užitné vlastnosti omezené a často ji pořizujete s větším, či menším kompromisem. Vestavěná skříň na míru má užitné vlastnosti výrazně větší a při jejím pořízení není potřeba přistupovat na nějaké kompromisy. Limitováni jste pouze velikostí prostoru, který plánujete využít.
Vestavěnou skříň zase můžete použít v libovolném prostoru, třeba i v místnostech se skosenými zdmi, stropy, či do rohů. Dosáhnete tak maximálního využití prostoru. Dokonale můžete využít i vnitřní prostor vestavěné skříně. Nabídka různých doplňku pro sestavení výplně vestavěné skříně je hodně široká a variabilní.

Jak vybrat tu pravou vestavěnou skříň?

montaž vestavěné skříně na míru

Velkou výhodou vestavěné skříně je, že působí jako přirozená součást interiéru. Můžete si tak sami zvolit výšku, šířku i hloubku, stejně tak typ dveří a i materiál ze kterého bude vyrobena. Celkový vzhled a řešeni vestavěné skříně je zcela podřízen představám a možnostem zákazníka.

Při výběru vestavěné skříně je vždy vhodné se poradit s odborníkem, nejlépe s tím kdo bude Vaší vestavěnou skříň vyrábět a instalovat. Cílem takové konzultace je sladění Vašich představ s technickými a materiálovými možnostmi. Nemusíte dělat kompromisy, vždy je možné najít optimální řešení, které Vám bude plně vyhovovat.

Naše doporučení

Než nás budete kontaktovat, je vhodné znát pár informací již předem, zejména ohledně místa, kam chceme vestavěnou skříň instalovat. Změřte si orientačně rozměr požadované vestavěné skříně, udělejte si představu o materiálu korpusu, dveří, ale i o rozčlenění úložného prostoru – jestli v ní chcete mít více poliček nebo šatních tyčí, drátěných košů, výsuvných polic, osvětlení apod.


Důležité odkazy: Zásady zpracování osobních údajů | Cookies | Pěkné truhlářství |