NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
kvalitní a moderní vestavěné skříně na zakázku atypické vestavěné skříně výroba vestavěné skříně na míru
Kvalitní vestavěné skříně s garancí

Vestavěná skříň KARLAUvedené ceny nejsou aktuální, nové ceny najdete na našem eshopu

Vestavěná skříň KARLA - lamino merano hnědé H 3129


Vestavěná skříň Merano hnědé Vestavěná skříň Merano hnědé Vestavěná skříň Merano hnědé Vestavěná skříň Merano hnědé Vestavěná skříň Merano hnědé

Tato vestavěná skříň je vyrobena na míru dle požadavků zákazníka a to korpus vestavěné skříně z lamina Egger H 3129 Merano hnědé v tloušťce 18 mm.

Dveře vestavěné skříně na míru jsou vyrobeny z lamina Egger H 3129, výplň je tl.18 mm a zezadu jsou dvě výztuhy posuvných dveří a tímto způsobem zaručujeme kvalitu dveří po celou dobu životnosti vestavěné skříně, protože výztuhy drží dveře v rovině a i když časem dveře mají tendenci na prohýbání (což se děje v závislosti na okolní teplotě a vlhkosti vzduchu), tak se těmito výztuhami nechají jednoduše srovnat.

Celkem jsou u vestavěné skříně troje plné dveře a uprostřed pomocí vodorovných příček, neboli dělící profil H je vloženo matné sklo Matelux. Na rám dveří je použit profil od firmy JOKER Elegant 18 ve stříbrné barvě + uvnitř profilu ABS hrany . Z boku vedle vestavěné skříně jsou závěsné skříňky a věšák, skříňky mají dvířka, která jsou klasicky otevírací a jsou použity panty Blum + tlumiče Blumotion.

Vnitřek vestavěné skříně na míru tvoří police a kovové tyče. Police jsou připevněny pomocí plastových úhelníku v barvě podobné laminu. Přední hrany na korpusu jsou ABS hrany od firmy Hranipex v tloušťce 2 mm, na kterých jsou kulatinky a vše je bez ostrých hran. Tato skříň byla navržena pro použití do předsíně nebo vstupní haly.

Na přání je možné provést jakékoliv úpravy vestavěné skříně (rozměry, dřevina, vzhled). Uvedená cena vestavěné skříně Merano hnědé je včetně montáže.

Vestavěná skříň na míru byla vyrobena v rozměrech :

hloubka – 600 mm, délka – 4522 mm, výška – 2640 mm.

Cena uvedené vestavěné skříně na míru

43.652,- Kč včetně DPH.


Důležité odkazy: Zásady zpracování osobních údajů | Cookies | Pěkné truhlářství |