NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
kvalitní a moderní vestavěné skříně na zakázku atypické vestavěné skříně výroba vestavěné skříně na míru
Kvalitní vestavěné skříně s garancí

Vestavěná skříň JULIE
Uvedené ceny nejsou aktuální, nové ceny najdete na našem eshopu

Vestavěná skříň JULIE - lamino pinie Avola champagne H 1476


Vestavěná skříň Pinie Avola Vestavěná skříň Pinie Avola Vestavěná skříň Pastel Oak

Tato vestavěná skříň je vyrobena na míru dle požadavků zákazníka a to korpus vestavěné skříně z lamina Egger H 1476 Pinie Avola champagne v tloušťce 18 mm.

Dveře vestavěné skříně na míru jsou vyrobeny z lamina Egger H 1476, výplň je tl.18 mm a zezadu jsou dvě výztuhy posuvných dveří a tímto způsobem zaručujeme kvalitu dveří po celou dobu životnosti vestavěné skříně, protože výztuhy drží dveře v rovině a i když časem dveře mají tendenci na prohýbání (což se děje v závislosti na okolní teplotě a vlhkosti vzduchu), tak se těmito výztuhami nechají jednoduše srovnat.

Celkem jsou u vestavěné skříně dvoje dveře plné a jedny dveře se zrcadlovou výplní, která je zezadu opatřena nalepenou bezpečnostní fólií. Na rám dveří je použit profil od firmy JOKER Oáza ve stříbrné barvě.

Vnitřek vestavěné skříně na míru tvoří police. Police jsou připevněny pomocí plastových úhelníku v barvě podobné laminu. Uvnitř skříně je schovaná trubka,která vede teplo od krbu ze spodní místnosti skrz tuto až na půdu, kde jsou rozvody na teplý vzduch od krbu. Přední hrany na korpusu jsou ABS hrany od firmy Hranipex v tloušťce 2 mm, na kterých jsou kulatinky a vše je bez ostrých hran. Tato skříň byla navržena pro použití do ložnice.

Na přání je možné provést jakékoliv úpravy vestavěné skříně (rozměry, dřevina, vzhled). Uvedená cena vestavěné skříně Pinie Avola Champagne je včetně montáže.

Vestavěná skříň na míru byla vyrobena v rozměrech :

hloubka – 595 mm, délka – 2765 mm, výška – 2570 mm.

Cena uvedené vestavěné skříně na míru

33.890,- Kč včetně DPH.Důležité odkazy: Zásady zpracování osobních údajů | Cookies | Pěkné truhlářství |