NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
kvalitní a moderní vestavěné skříně na zakázku atypické vestavěné skříně výroba vestavěné skříně na míru
Kvalitní vestavěné skříně s garancí

Vestavěná skříň IRENA
Uvedené ceny nejsou aktuální, nové ceny najdete na našem eshopu

Vestavěná skříň IRENA - lamino Mahagon 776 PR


Vestavěná skříň Irena Vestavěná skříň Irena Vestavěná skříň Irena

Tato vestavěná skříň je vyrobena na míru dle požadavků zákazníka a to korpus vestavěné skříně z lamina Egger 776 PR Mahagon v tloušťce 18 mm.

Dveře vestavěné skříně na míru jsou vyrobeny z lamina Egger 776 PR, výplň je tl.18 mm a zezadu je jedna výztuha posuvných dveří a tímto způsobem zaručujeme kvalitu dveří po celou dobu životnosti vestavěné skříně, protože výztuha drží dveře v rovině a i když časem dveře mají tendenci na prohýbání (což se děje v závislosti na okolní teplotě a vlhkosti vzduchu), tak se těmito výztuhami nechají jednoduše srovnat.

Celkem jsou u vestavěné skříně jedny dveře plné a jedny dveře se zrcadlovou výplní, která je zezadu opatřena nalepenou bezpečnostní fólií. Na rám dveří je použit profil od firmy PLACARD 9 – ve stříbrné barvě Elox stříbrný.

Vnitřek vestavěné skříně na míru tvoří police , šatní tyč a výsuvný věšák na ramínka. Police jsou připevněny pomocí plastových úhelníku v barvě podobné laminu. Přední hrany na korpusu jsou ABS hrany od firmy Hranipex v tloušťce 2 mm, na kterých jsou kulatinky a vše je bez ostrých hran. Tato skříň byla navržena pro použití do předsíně. Skříň nemá boky a police jsou přichyceny přímo do zdi .

Na přání je možné provést jakékoliv úpravy vestavěné skříně (rozměry, dřevina, vzhled). Uvedená cena vestavěné skříně Mahagon je včetně montáže.

Vestavěná skříň na míru byla vyrobena v rozměrech : hloubka – 615 mm, délka – 1292 mm, výška – 2600 mm.

Cena uvedené vestavěné skříně na míru

26.572,- Kč včetně DPH.


Důležité odkazy: Zásady zpracování osobních údajů | Cookies | Pěkné truhlářství |