NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
kvalitní a moderní vestavěné skříně na zakázku atypické vestavěné skříně výroba vestavěné skříně na míru
Kvalitní vestavěné skříně s garancí

Vestavěná skříň HELENA
Uvedené ceny nejsou aktuální, nové ceny najdete na našem eshopu

Vestavěná skříň HELENA - lamino pastel Oak H 1392


Vestavěná skříň Pastel Oak Vestavěná skříň Pastel Oak Vestavěná skříň Pastel Oak Vestavěná skříň Pastel Oak Vestavěná skříň Pastel Oak

Tato vestavěná skříň je vyrobena na míru dle požadavků zákazníka a to korpus vestavěné skříně z lamina Egger H 1392 Pastel Oak v tloušťce 18 mm.

Dveře vestavěné skříně na míru jsou vyrobeny z lamina Egger H 1392, výplň je tl.18 mm a zezadu jsou dvě výztuhy posuvných dveří a tímto způsobem zaručujeme kvalitu dveří po celou dobu životnosti vestavěné skříně, protože výztuhy drží dveře v rovině a i když časem dveře mají tendenci na prohýbání (což se děje v závislosti na okolní teplotě a vlhkosti vzduchu), tak se těmito výztuhami nechají jednoduše srovnat.

Celkem jsou u vestavěné skříně čtvery dveře plné a jedny dveře se zrcadlem, zrcadlová výplň má zezadu nalepenou bezpečnostní fólií. Na rám dveří je použit profil od firmy SYSKOR EN - 10 ve stříbrné barvě.

Vnitřek vestavěné skříně na míru tvoří police, kovové tyče a úložný prostor na žehlící prkno . Police jsou připevněny pomocí plastových úhelníku v barvě podobné laminu. Přední hrany na korpusu jsou ABS hrany od firmy Hranipex v tloušťce 2 mm, na kterých jsou kulatinky a vše je bez ostrých hran. Tato skříň byla navržena pro použití do ložnice.

Na přání je možné provést jakékoliv úpravy vestavěné skříně (rozměry, dřevina, vzhled). Uvedená cena vestavěné skříně Pastel Oak je včetně montáže.

Vestavěná skříň na míru byla vyrobena v rozměrech :

hloubka – 700 mm, délka – 4172 mm, výška – 2540 mm.

Cena uvedené vestavěné skříně na míru

54.087,- Kč včetně DPH.


Důležité odkazy: Zásady zpracování osobních údajů | Cookies | Pěkné truhlářství |