NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
kvalitní a moderní vestavěné skříně na zakázku atypické vestavěné skříně výroba vestavěné skříně na míru
Kvalitní vestavěné skříně s garancí

Vestavěná skříň ALENA
Uvedené ceny nejsou aktuální, nové ceny najdete na našem eshopu

Vestavěná skříň ALENA - lamino jabloň 1795 BS


Vestavěná skříň Jabloň Vestavěná skříň Jabloň Vestavěná skříň Jabloň Vestavěná skříň Jabloň Vestavěná skříň Jabloň

Tato vestavěná skříň je vyrobena na míru dle požadavků zákazníka a to korpus vestavěné skříně z lamina Kronospan 1795 BS v tloušťce 18 mm.

Dveře vestavěné skříně jsou vyrobeny z lamina Kronospan 1795 BS, výplň je tl.18 mm a zezadu jsou dvě výztuhy posuvných dveří a tímto způsobem zaručujeme kvalitu dveří po celou dobu životnosti vestavěné skříně, protože výztuhy drží dveře v rovině a i když časem dveře mají tendenci na prohýbání (což se děje v závislosti na okolní teplotě a vlhkosti vzduchu), tak se těmito výztuhami nechají jednoduše srovnat.

Celkem jsou u vestavěné skříně troje dveře plné a jedny dveře se zrcadlem. Z boku jsou dveře plné v šikmém rohu, které jsou klasicky otevírací a jsou použity panty Blum. Na rám dveří vestavěné skříně je použit profil od firmy JOKER Factor 18 ve stříbrné barvě.

Vnitřek vestavěné skříně na míru tvoří police a kovové tyče, také výsuvné drátěné koše. Police jsou připevněny pomocí plastových úhelníku v barvě podobné laminu. Přední hrany na korpusu jsou ABS hrany od firmy Hranipex v tloušťce 2 mm, na kterých jsou kulatinky a vše je bez ostrých hran. Tato skříň byla navržena pro použití v dětském pokoji.

Na přání je možné provést jakékoliv úpravy vestavěné skříně (rozměry, dřevina, vzhled). Uvedená cena vestavěné skříně Jabloň je včetně montáže.

Vestavěná skříň na míru byla vyrobena v rozměrech :

hloubka – 650 mm, délka – 3300 mm, výška – 2580 mm.

Cena uvedené vestavěné skříně na míru

43.234,- Kč včetně DPH.


Důležité odkazy: Zásady zpracování osobních údajů | Cookies | Pěkné truhlářství |