NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
kvalitní a moderní vestavěné skříně vestavěné skříně vestavěné skříně
Kvalitní vestavěné skříně s garancí

Vestavěné skříně na míru od A do ZVestavěné skříně na míru - výhodné řešení

moderní vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně na míru již dávno neplní pouze základní funkce skříní, ale stávají se zejména v nových interiérech dominantním prvkem z hlediska designu, užitných vlastností i estetického doladění jakékoliv části bytu, nebo domu. Estetické vnímaní vestavěných skříní je umocněno možností dokonalého sladění s ostatními prvky interiéru a to jak rozměrem, barevností povrchu nebo volbou použitých materiálů jako je přírodní dřevo, sklo a barevné kovy v různé povrchové úpravě.

Vestavěné skříně již nemusí stát pouze někde ve výklenku, či vyplňovat nějaký kout, ale mohou být aktivní součástí moderního interiéru. Mohou plnit funkci příček, zástěn nebo vytvářet účelné propojení mezi jednotlivými zónami bytu nebo domu. Někdy jsou vestavěné skříně mobilní a zvyšují tak variabilitu využití obytného prostoru

Vestavěné skříně v současné době umožňují nejen ukládání předmětů a zavěšování oděvů, ale vzhledem k širokým možnostem a rozmanitosti prvků pro vnitřní výplň vestavěných skříní, které jsou vyráběny, umožňují vytvářet velmi sofistikované úložné celky s mnoha užitnými vlastnostmi.

Je tedy jen na zákazníkovi jak zakomponuje vestavěné skříně do svého bytu nebo domu a jak ji bude ve svém životě využívat. Na základě Vaší poptávky umíme vyrobit vestavěnou skříň na míru tak, aby byla dokonale harmonicky sladěna s vaším interiérem a vytvářela jedinečný prostor, který bude odpovídat všem požadavkům a každodenním potřebám.


Vestavěné skříně na míru - proč je pořídit ?


moderní vestavěné skříně na míru

Na rozdíl od komerčně prodávaných hotových skříní s pevnými rozměry, u nás máte možnost nechat vyrobit vestavěnou skříň na míru přesně v rozměrech, které potřebujete a nemusíte dělat žádné kompromisy. Jen tato možnost, vám přináší řadu výhod a úspor jak časových tak i finančních.

Úspora času a peněz při uklízení bytu

Pokud využijete výhod vestavěné skříně na míru, ušetříte si hodně času při uklízení, na předměty uložené ve vestavěné skříni se tolik neusazuje prach, jako když jsou uloženy ve volném prostoru. Hodně času ušetříte i při manipulaci s uloženými předměty.

Úspora času při ukládání a používání různých předmětů

Používáte-li vestavěnou skříň, máte uloženo vše na jednom místě, přehledně a dostupně a je jen na vás jak budete ukládané předměty třídit a jaký systém uložení zvolíte. To vám pak umožňuje velmi snadný a rychlý přístup k potřebným věcem. Neztrácíte čas hledáním, překládáním apod.

Úspory při ukládání atypických předmětů

Každý člověk používá nějaké atypické předměty. Například sportovní potřeby /lyže, snowboard, brusle, tenisové rakety, golfové vybavení, … /. Potřeby pro odpočinek /lehátka, křesla, nafukovačky, míče/, nebo hobby /nářadí, modely, součástky, apod./ Všechny tyto předměty je možné úspěšně uložit ve vestavěné skříni. Zabráníme tak jejich poškození, zaprášení a můžeme je kdykoliv snadno použít.

Uvedli jsme jen několik důvodů, proč zvolit vestavěnou skříň na míru, další důvody si určitě najdete sami. My jsme připraveni vám vyrobit vestavěnou skříň na míru, která plně uspokojí vaše potřeby.


Vestavěné skříně na míru v kategoriích dle umístění a funkčnosti


Vestavěné skříně do předsíní a hal

Tyto vestavěné skříně na míru se vyznačují především funkčností vnitřního uspořádání vhodného pro boty, kabáty a uložení všeho potřebného oblečení, které chcete v těchto vestavěných skříních umístit. Často je v těchto vestavěných skříních ukládáno náčiní pro úklid bytu, nebo nářadí pro drobné opravy nebo hobby. Výplň vestavěné skříně v předsíní tvoří především výsuvné drátěné koše, sklopné šatní tyče, police na boty, plnovýsuvný botník, závěsný botník na dvířka a různé osvětlení skříní.

Vestavěné skříně do obývacích pokojů

Tyto moderní vestavěné skříně na míru slouží především k uložení předmětů denního používání, zakrytí různých výklenků a především doladění designu celého interiéru místnosti. Dále je možné umístit do těchto skříní televizi, DVD přehrávač, hi-fi soustavu, domácí kino a mnoho dalšího potřebného vybavení. Často vestavěná skříň v obývacím pokoji může sloužit jako knihovna apod.

Vestavěné skříně do ložnic

vestavěné skříně v ložnici jsou z hlediska funkčnosti jsou koncipovány tak, aby umožnily uložení ložního prádla, povlečení, hygienických potřeb, lůžkovin, prostředků pro údržbu a ošetřování prádla a veškerého jiného oblečení. Také lze do těchto skříní uložit televizi, DVD přehrávač, hi-fi soustavu a mnoho dalšího.

Vestavěné skříně do šaten

Tyto vestavěné skříně na míru se vyznačují především funkčností vnitřního uspořádání potřebného pro veškeré oblečení, boty, kabelky, ale také pro uložení sušáku na prádlo, žehlící prkno a dalších potřebných věcí pro domácí použití. Jedná se především o výsuvné drátěné koše, sklopné šatní tyče, police na boty, plnovýsuvný botník, závěsný botník na dvířka, věšák na kalhoty, opasky a kravaty, dále otočný držák, nástěnné háčky, prádelní koš a různé osvětlení skříní.

Vestavěné skříně do dětských a studentských pokojů

Vestavěné skříně pro dětské a studentské pokoje jsou charakteristické především vnitřním uspořádáním, které je vhodné pro uložení oblečení, hraček, pomůcek do školy, atlasů a všeho potřebného pro mládež. V těchto vestavěných skříních se ve většině případů dělají pouze police a tyče na ramínka. Výjimkou ale také není umístění televize, počítače a všech dalších potřebných věcí.

Vestavěné skříně do podkrovních místností

Tyto vestavěné skříně na míru se vyznačují především využití půdního prostoru a vyplnění šikmin v podkrovních místnostech. Vnitřní uspořádání a členění je závislé na použití konkrétní vestavěné skříně v dané místnosti.

Vestavěné skříně do kanceláře a pracovny

Vestavěné skříně pro kanceláře a pracovny se vyznačují především funkčností vnitřního uspořádání vhodného pro kanceláře, což zahrnuje především pouze police na šanony a jiné kancelářské potřeby. Výjimkou není schování tiskárny a LCD televize do skříně. Dále se také nechá dovnitř vestavěné skříně schovat kávovar a další potřebné potřeby pro malé pohoštění zákazníka.


Základní popis vestavěných skříní na míru


kvalitní vestavěné skříně na míru

Naše výroba vestavěných skříní na míru se vyznačuje vysokou kvalitou provedených prací a dokonalým řemeslným zpracováním. Jako jedni z mála, vyrábíme veškeré plné dveře ať už z lamina, dýhy nebo masivního dřeva tím způsobem, že výplň je tl.18 mm a zezadu jsou dvě výztuhy posuvných dveří a tímto způsobem zaručujeme kvalitu dveří po celou dobu životnosti skříně, protože výztuhy drží dveře v rovině a i když časem dveře mají tendenci na prohýbání ( což se děje v závislosti na okolní teplotě a vlhkosti vzduchu), tak se těmito výztuhami nechají jednoduše srovnat.

Vestavěné skříně na míru jsou standardně vyráběny z lamina rakouského kvalitního výrobce Egger nebo českého výrobce Kronospan, přední hrany jsou všude olepeny pouze kvalitní tvrzenou 2 mm ABS hranou firmy Hranipex . Standardně se vestavěné skříně vyrábějí tak, že mají boky, mezistěny a police. Dno, strop a záda se u vestavěných skříní nedělají, tímto způsobem se využije prostor daný pro vestavěnou skříň od podlahy až do stropu a nejsou nikde žádné mezery, které slouží pouze na ukládání prachu a nečistot, kam již pak není přístup.

Korpus se v tomto případě montuje pomocí plastových úhelníků,díky kterým se může umístění polic domluvit až při montáži,pokud zákazník uvidí, že by si to představoval trochu jinak a do budoucna se nechá jednoduše jakákoliv police kdykoliv vyndat a umístit do jiné pozice.


Další možnosti při výrobě vestavěné skříně na míru

Pokud si budete přát u Vestavěné skříně na míru vyrobit dno, půdu a záda, tak je nutné vyrobit samostatné korpusy, které budou na výšku a celkovou šířku min. o 2 cm menší, každý samostatný korpus se smontuje včetně zad a pak se vsune do prostoru určeného pro vestavěnou skříň. Takto se vsunou vedle sebe jednotlivé skříně a pak se před ně upevní dveře od podlahy až do stropu, takže po zavření dveří nejsou korpusy skříní vidět. Záda vestavěných skříní jsou v tomto případě bílá MDF přibitá, aby byla zajištěna maximální pevnost skříní, dále je možné zvolit záda v barvě korpusu.

Pokud nechcete skříň umístit do žádného výklenku, ale chcete mít klasickou skříň, tak se samozřejmě vyrobí přesně podle Vašich rozměru a postaví se na určené místo.

Pokud si budete přát vyrobit vestavěnou skříň na míru z jiných materiálů než lamino, pak je možné použít masivní dřevo, voštinovou desku - EUROLIGHT v tloušťkách 38 mm a 50 mm, dýhu, zrcadlo klasické, zrcadlo bronzové, lacobel a různá jiné skla dle výběru. Proč se nechat ve svém výběru omezit malou nabídkou materiálů a dekorů, když pořizujete vestavěnou skříň, která bude nejen praktická, orginální, ale i designová a bude Vám sloužit po dobu mnoha let.


Důležité odkazy: Zásady zpracování osobních údajů | Cookies | Pěkné truhlářství |