NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
kvalitní a moderní vestavěné skříně na zakázku atypické vestavěné skříně výroba vestavěné skříně na míru
Kvalitní vestavěné skříně s garancí

Zpracování projektu vestavěné skříně na míru


Projekt vestavěné skříně na míru

kvalitní vestavěné skříně na míru

Po obdržení poptávky a domluvení veškerých potřebných informací k výrobě vestavěných skříní na míru Vám vypracujeme zdarma nezávaznou cenovou nabídku. V případě zájmu Vám můžeme vytvořit 3D návrh, jak bude Vaše vestavěná skříň vypadat. Vzhledem k oblíbenosti 3D návrhů jiných firem Vás musíme upozornit na to, že vestavěná skříň v 3D návrhu není reálná vestavěná skříň. Skříň vyrobená na míru se nikdy nemůže porovnávat s 3D návrhem – je to spíše jen takový lepší náčrtek. 3D návrhy pro nás vytváří externí firma, proto je nemůžeme nabízet zdarma.

Ideální je, pokud budete mít zhruba představu, jak by měla Vaše nová vestavěná skříň vypadat. Z jakého materiálu by měla být (lamino, masiv, voštinová deska, dýha), jak mají být členěné posuvné dveře a z jakého mají být materiálu (plné, zrcadlo, lacobel, nebo kombinace těchto materiálů). Je také dobré mít hrubou představu o členění vestavby vestavěné skříně na míru, jaké prvky budou uvnitř vestavěné skříně použity(police, tyče na ramínka, výklopné tyče, výsuvný drátěný program ) atd.

Měli by jste mít také představu o funkčnosti vestavěné skříně a jejich užitných vlastnostech. K jakému účelu bude vestavěná skříň sloužit tj., jaká bude funkce vestavěné skříně (šatní, úložný prostor do komory, úložný prostor na šaty, botník, do ložnice, do dětského pokoje atd., jakou roli bude hrát vestavěná skříň v interiéru (doplnění interiéru, předělení místnosti, optické zvětšení nebo zmenšení prostoru apod.


Moderní vestavěné skříně na míru

moderní vestavěné skříně na míru

Stejně jako v jiných oblastech, tak i v oblasti výroby vestavěných skříní na míru postupuje vývoj velmi rychle, objevují se nové trendy, nové materiály, nová technická řešení doplňků pro ukládání různých předmětů, nové systémy ukládání a skladování sezónních předmětů, tak i předmětů každodenního používání. Všechny tyto aspekty je pak potřeba při návrhu a realizaci moderní vestavěné skříně na míru vzít v úvahu a vytvořit moderní vestavěnou skříň na míru, která bude splňovat všechny současné požadavky a bude odpovídat moderním trendům.

Moderní vestavěné skříně na míru jsou charakterizovány také novými designovými trendy, používáním nových materiálů a dezénů. S využitím moderních vestavěných skříní na míru jsou také vytvářené nové funkční zóny bytu nebo domu, které nabízejí zcela nové užitné vlastnosti a tím mohou moderní vestavěné skříně na míru plnit zcela odlišné funkce, než tomu bylo v minulosti u běžných skříní. Takovou novou zónou splňující požadavky moderního bydlení může být například šatna, hobby dílna, kancelář, knihovna apod.


Důležité odkazy: Zásady zpracování osobních údajů | Cookies | Pěkné truhlářství |