NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
kvalitní a moderní vestavěné skříně na zakázku atypické vestavěné skříně výroba vestavěné skříně na míru
Kvalitní vestavěné skříně s garancí

Poskytované služby při dodávce vestavěných skříní na míru

N E P Ř E H L É D N Ě T E

Pokud si budete přát vyrobit vestavěnou skříň na míru z jiných materiálů než pouze lamino, pak je možné použít masivní dřevo, voštinovou desku - EUROLIGHT v tloušťkách 38 mm a 50 mm, dýhu, zrcadlo klasické, zrcadlo bronzové, lacobel a různá jiné skla dle výběru.

Proč se nechat ve svém výběru omezit malou nabídkou materiálů a dekorů, když pořizujete skříň, která bude nejen praktická, ale i designová a bude Vám sloužit po dobu mnoha let.

Vše na míru podle vašeho přání.

Formou zakázkové výroby vám tak vyrobíme libovolnou vestavěnou skříň na míru. Závisí to jen na vašich požadavcích a představách.Úroveň služeb odlišuje výrobce vestavěných skříní na míru


poskytované služby při realizaci vestavěných skříní na míru

Poskytované služby, jednota slov a činů při jednání se zákazníkem, otevřenost při sestavování cenové nabídky na výrobu vestavěných skříní na míru, maximální snaha po uspokojení požadavků zákazníka, to jsou atributy, kterými se jednotliví výrobci vestavěných skříní na míru odlišují. Při realizace zakázky jejímž obsahem je výroba vestavěné skříně na míru, platí více než, kde jinde, že když dva dělají totéž, není to vždy totéž.

Přesto, že sortiment používaných materiálů, doplňků i používaných technologií pro výrobu vestavěných skříní na míru jsou pro všechny výrobce stejné, přesto se u jednotlivých výrobců setkáte s rozdílnými dosaženými výsledky. Proto při výběru dodavatele na výrobu vestavěné skříně na míru porovnávejte nejen cenu, ale především komplexnost přístupu k vaší zakázce, poradenství, profesionalitu, otevřenost v jednání a poskytované reference.


Poradenství je u nás nedílnou součástí poskytovaných služeb


poskytované služby při realizaci vestavěné skříně na míru

Pokud se rozhodnete pro zadání zakázky na výrobu vestavěné skříně na míru, s největší pravděpodobností budete potřebovat celou řadu otázek kolem vestavěné skříně na míru prodiskutovat s odborníkem a nechat si poradit ve výběru vhodných materiálů, technologií, doplňků i celkovou koncepcí vestavěné skříně na míru, aby vyhovovala maximálně Vašim požadavkům.

Neváhejte se na nás obrátit, jsme připraveni při zadání zakázky na výrobu vestavěné skříně na míru Vám bezplatně poradit, poskytnout pomoc s řešením vestavěné skříně na míru, zpracovat návrh vestavěné skříně na míru a nezávaznou cenovou nabídku, následně zpracovat projekt vestavěné skříně na míru, případně zajistíme vypracování 3D návrhu vestavěné skříně na míru s využitím speciálních programů na PC.


Rozsah poskytovaných služeb při realizace vestavěné skříně na míru


poskytované služby při realizaci vestavěné skříně na míru

Jako firma s bohatými a dlouhodobými zkušenostmi ve výrobě vestavěných skříní na míru i ostatního kusového nábytku, jako jsou skříně, postele, stoly a atypický nábytek, si plně uvědomujeme nezbytnost poskytování služeb. Dnes již nestačí vestavěnou skříň na míru jen vyrobit, předat ji zabalenou zákazníkovi a zinkasovat peníze. Zákazníci většinou očekávají celou škálu služeb spojených se zakázkou a často jsou to právě poskytované služby, které vedou zákazníka k rozhodnutí zadat výrobu u toho dodavatele, který poskytuje tyto služby komplexně s požadovanou úrovni a kvalitou.


Charakteristika poskytovaných služeb u naší firmy


Při poskytování služeb v rámci zakázky na výrobu vestavěné skříně na míru se vždy zaměřujeme na konkrétního zákazníka a poskytované služby přizpůsobujeme maximálně jeho požadavkům. Individuální přístup k zákazníkovi vede většinou k jeho spokojenosti a utvrdí jeho přesvědčení, že vybral kvalitního dodavatele ke kterému se bude rád vracet.
Podrobnou charakteristiku jednotlivých služeb naleznete na ostatních podstránkách.
Důležité odkazy: Zásady zpracování osobních údajů | Cookies | Pěkné truhlářství |