NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
kvalitní a moderní vestavěné skříně na zakázku atypické vestavěné skříně výroba vestavěné skříně na míru
Kvalitní vestavěné skříně s garancí

Časté otázky a odpovědi k vestavěným skříním na míruZde uvádíme časté otázky, které by Vás mohly zajímat při výběru výrobce vestavěných skříní na míru. Pokud zde nenaleznete odpověď na svou otázku, kontaktujte nás.

Co potřebuji pro domluvení výroby vestavěné skříně na míru ?

Můžete nám zavolat, napsat email nebo se s námi jakkoliv spojit. Poté nám stačí zaslat pro zpracování orientační cenové nabídky Váš náčrtek, který stačí pouze od ruky – jde jenom o to, abychom věděli, jaké máte požadavky, podle kterých Vám rádi vypracujeme orientační nezávaznou cenovou nabídku na výrobu vestavěné skříně na míru. Ideální je, pokud budete mít zhruba představu, pro jaký účel a využití bude skříň sloužit a co by měla uvnitř vestavba obsahovat.

Je možné si objednat vestavěnou skříň již hotovou ze standardní nabídky ?

Bohužel to možné není, protože vestavěnou skříň na míru je tak rozsáhlá záležitost, že se musí vyrábět až dle požadavků zákazníka přímo na míru. Tím bude Vaše nová vestavěná skříň jedinečná a originální.

Spočítáte mi cenu za vestavěnou skříň, když budu mít svůj vlastní návrh ?

Ano, velice rádi.

Nabízíte také provedení stavebních úprav ?

Bohužel to nenabízíme, ale domluvíme Vám s Vaší stavební firmou veškeré podrobnosti, které bude potřeba provést před montáží vestavěné skříně na míru.

Jak dlouho trvá výroba skříněna míru ?

Jelikož vyrábíme pouze zakázkové vestavěné skříně a věnujeme se každému zákazníkovi individuálně, tak trvá výroba skříně na míru zhruba 1 – 2 měsíce od konečného odsouhlasení objednávky.

Vyrábíte i jiný nábytek na míru ?

Ano samozřejmě, jde nám o to, abychom zákazníkovi mohli nabídnout veškeré zařízení interiéru od A do Z. Vše vyrábíme stejně jako vestavěné skříně na míru v nejvyšší kvalitě. Více informací se dozvíte na našem hlavním webu.

Jakou dáváte záruku na vestavěné skříně na míru ?

Záruku na vestavěné skříně dáváme tříletou, na kování od firmy Blum však doživotní.

Provádíte i montáž skříní na míru ?

Samozřejmě provádíme i montáž vestavěných skříní na míru, která je již započítaná v cenové nabídce.

Půjčíte nám domů vzorníky korpusů, skel nebo barvy dveří ?

Ano, pokud si vybíráte vhodnou dlažbu nebo plovoucí podlahu a nejste si jisti správnou volbou, tak Vám rádi půjčíme veškeré vzorníčky, než to či ono koupíte.Důležité odkazy: Zásady zpracování osobních údajů | Cookies | Pěkné truhlářství |