NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
kvalitní a moderní vestavěné skříně na zakázku atypické vestavěné skříně výroba vestavěné skříně na míru
Kvalitní vestavěné skříně s garancí

Materiály pro výrobu vestavěných skříní na míru

logo firmy Blum logo firmy FGV logo firmy Hettich logo firmy Wireli logo firmy Sevroll logo firmy Syskor


Materiály pro výrobu skříní na míru


kvalitní vestavěné skříně na míru

Při výběru materiálu pro výrobu vestavěných skříní, klademe velmi vysoké požadavky na kvalitu zpracování a jejich užitné vlastnosti. Každý materiál, či doplňky, které používáme pro výrobu vestavěných skříní splňuje ty nejvyšší požadavky z hlediska hygieny, snadnosti čistění a údržby, technických parametrů i designu.

Při návrhu vestavěných skříní na míru zohledňujeme při výběru materiálu především požadavky zákazníka a také funkční zóny interiéru ve kterých budou jednotlivé vyrobené vestavěné skříně používány a jaké funkce budou plnit.


Korpusy vestavěných skříní na míru


Korpusy vestavěných skříní na míru jsou vyráběny z lamina tl.18 mm s 2 mm ABS hranou v barvě korpusu. Jednotlivé dílce jsou olepovány moderním olepovacím zařízením Felder s předfrézovací jednotkou a tím je dosažena maximální kvalita a čistota olepeného dílce skříňového nábytku

Materiál Lamino, jehož základním nosným prvkem je dřevotřísková deska, která je tvořena z třísek, hoblin a pilin smrku nebo borovice spojených syntetickým lepidlem. Tato deska je oboustranně upravená. Povrchová úprava vzniká nalisováním dekorativního papíru impregnovaného aminoplastickými pryskyřicemi.

Takto upravený povrch je odolný vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím požívaným v domácnosti a splňuje všechny požadavky na hygienické normy. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. Pro výrobu vestavěných skříní na míru používáme materiál Lamino od výrobců Egger a Kronospan.


Kování k vestavěným skříním


komplet kování Sevroll

Kování pro vestavěné skříně na míru vybíráme s vysokou pečlivostí, přičemž usilujeme o dosažení co nejvyšších užitných vlastností. Každá vestavěná skříň na míru je jedinečná a svým způsobem řešení je orginální, neboť její koncepce, prostorové řešení i technické řešení vychází z požadavků zákazníka. Požadavky zákazníka na vestavěnou skříň na míru vycházejí z jeho charakteru osobnosti, náročnosti na vybavení, použité technologie a v neposlední řadě i jeho finančních možnostech. Proto nabízíme kování k vestavěným skříním na míru v širokém sortimentu od několika výrobců. Jsou to především firmy Blum, FGV, WIRELI, Hettich, SYSKOR, SEVROLL a JOKER.


Výplně a doplňky k vestavěným skříním

Výplně a doplňky k vystavěným skříním na míru doplňují skříň jako multifunkční celek a dávají vestavěné skříni požadované užitné vlastnosti. Technickým řešením výplňovacích prvků a doplňků se vestavěné skříně na míru od sebe odlišují. Například jinými prvky výplní a doplňky je vybavená vestavěná skříň, která je v chodbě či hale, jiné výplně a doplňky jsou uplatňovány u vestavěné skříně v ložnici.

Tím je zajištěná vysoká variabilita výplní, která tak umožňuje jednotlivým vestavěným skříním plnit zcela odlišné funkce. Výplně a doplňky vybíráme především z nabídky firem WIRELI, Hettich a SYSKOR.

doplňky SYSKOR doplňky SYSKOR doplňky SYSKOR doplňky SYSKOR

Důležité odkazy: Zásady zpracování osobních údajů | Cookies | Pěkné truhlářství |