NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies
kvalitní a moderní vestavěné skříně na zakázku atypické vestavěné skříně výroba vestavěné skříně na míru
Kvalitní vestavěné skříně s garancí

Články partnerů s odkazy


Základní podmínky pro umístění článku s odkazy

Tato stránka slouží k umístění kvalitních článků s odkazy. Máte-li zájem o tuto výměnu kontaktujte nás. Odkaz na Váš web bude přidán po schválení správcem webu "Vestavěné skříně Petříček".

Na výpověď stávající výměny odkazů budete upozorněni vždy s dostatečným předstihem.Časopis DEKOR - dekorace a kreativní tvoření

časopis dekor

Dovolte, abychom vám představili kreativní časopis DEKOR. První číslo vyšlo již v roce 2007 a od té doby vychází jako čtvrtletník – zaměřený na jaro – Velikonoce, léto, podzim a Vánoce. Od letošního roku však časopis DEKOR začal vycházet jako dvouměsíčník – tedy 6 x v roce na příní našich čtenářů.

Časopis DEKOR si získal už tisíce předplatitelů a jeho postavení na trhu stále roste. Časopis DEKOR má pravidelně 100 stran a jeho rubriky jsou stále zachovány – ruční práce a kreativita (křížkové vyšívání, háčkování, pletení, šití, klasické vyšívání, patchwork), moderní techniky (malba na sklo a porcelán, ubrousková technika, drátkování, korálky a korálkování, malování a papírové vystřihování), vaření, květinové vazby a aranžování, kosmetika a novinky na trhu, cestování.


Prodej kovových garnýží a záclonových tyčí

Garnýže a záclonové tyče levně

Vybavíme Váš interiér kovovými garnýžemi nebo záclonovými tyčemi. Veškeré garnýže nabízíme za velice výhodné ceny a jsou vyrobené jen z kvalitních kovových materiálů. Garnýže kovové prodáváme v provedení dvoutyčovém a nebo jednotyčovém tzv. záclonové tyče. V našem e-shopu naleznete široký sortiment kovových garnýží a záclonových tyčí, ze kterého si jistě vyberete tu správnou garnýž.Laminátové podlahy PERGO, podlahy vysoké kvality.

Pokud hodláte použít kvalitní laminátové podlahy, pak zvolte laminátové podlahy PERGO od švédského výrobce. Tyto podlahy jsou skutečně to nejlepší na trhu laminátových podlah. Vynikají nejlepší odolností vůči poškrábání a jsou chráněny před opotřebením. Laminátové podlahy PERGO dodáváme v 250 dekorech a 5 rozměrových formátech. Při správné a kvalitní instalaci laminátové podlahy oceníte i její vynikající vlastnosti. Mezi základní přednosti laminátových podlah PERGO patří vynikající odolnost vůči nárazům, použitá SoftTech TM – absorbující hluk, HDF jádro odolné vůči vlhkosti. Laminátové podlahy PERGO s aplikovanou technologií SoundBlock TM umožňují jedinečné snížení hlučnosti. Pro vysoký stupeň kvality těchto laminátových podlah je poskytována výrobcem nejlepší záruka na trhu.


Froté prostěradla české výroby

Prostěradla Ela - kvalitní froté prostěradla české výroby

Potřebujete nové prostěradlo? Přinášíme Vám široký sortiment kvalitních prostěradel froté vyrobených v České republice. Všechny druhy jsou vyrobené z kvalitní pleteniny, která je velice hebká a příjemná na dotek. Pro snadnou výměnu je guma všita do tunýlku.
Froté prostěradla nabízíme se standardní plošnou gramáží a s vyšší gramáží deluxe. Několik desítek barev a barevných odstínů Vás jistě uchvátí. Tradiční česká výroba zaručí stálost barev při opakovaném praní.
Přejeme pohodlný spánek na prostěradlech české výroby zakoupených v našem internetovém obchodě Prostěradla Ela.


Podlahové lišty dřevěné

Podlahové lišty Novák - nabídka podlahových lišt dřevěných vhodných ke každé podlaze

Potřebujete olištovat novou nebo stávající podlahu? Máme pro Vás originální řešení. Nabízíme podlahové lišty dřevěné frézované do nádherných tvarů. Vše je vyrobeno z kvalitního masivního dřeva. Podlahovou lištu je možné vybírat z materiálu dub, buk, borovice a jasan. Veškerý sortiment prodáváme v surovém stavu, aby se každá podlahová lišta mohla patřičným nátěrem barevně doladit k Vaší podlaze. Vzhled Vaší podlahy bude jistě působit výjimečně v celém interiéru.
Veškerý náš sortiment můžete zakoupit v našem internetovém obchodě Podlahové lišty Novák.


Terasové podlahy, WPC podlahy pro terasu

dřevoplastové terasové podlahy Proč se rozhodnout pro venkovní terasové podlahy z dřevoplastu? Terasové podlahy jsou vyrobeny z materiálu WPC

Dřevoplastové podlahy si zamilujete nejen pro jejich technologické vlastnosti, ale také dlouhotrvající krásu a vysokou životnost.

Dřevoplastová (WPC) terasová prkna v sobě skrývají celou řadu výhod a nabízí ideální řešení pro Váš venkovní design. WPC terasová prkna jsou v porovnání s ostatními výrobky na trhu vyrobena z lepších surovin, a proto mají lepší parametry – větší odolnost vůči plísním a mechu.

Venkovní podlahy z WPC mají lepší UV stabilitu a odolnost vůči nárazům. Dřevoplastové (WPC) venkovní terasy – jednoduché, elegantní a flexibilní řešení. Další informace o dřevoplastových terasových podlahách a vzorníky barev naleznete na našem webu

Mapa webu